Zajazd Józef Noclegi w Witowie

Zajazd "Józef" to kameralny pensjonat, ktory już ponad dwie dekady gości u siebie turystów. Liczy zaledwie 7 pokoi, dla maksymalnej liczby 24 Gości. Oferujemy pokoje dwu, trzy, cztery lub sześcioosobowe, każdy z prywatną łazienką. Rano dla naszych Gości serwujemy śniadania w postaci bufetu, gdzie każdy znajdzie coś smacznego, aby nabrać sił na dobry początek dnia.

Znajdujemy się w Witowie, na pięknej, zabytkowej Polanie Biały Potok, w otoczeniu lasu, u stóp gór. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się jedynie szałasy oraz regionalne bacówki z oscypkami. Wiosną możecie tu podziwiać dywany Krokusów i pierwsze kępki Kaczeńcy. Latem w malowniczej scenerii zobaczycie tradycyjny wypas owiec, posłuchacie szmeru strumyka lub wybierzecie się na poszukiwanie poziomek. Jesienią poszukacie grzybów, doświadczycie spokoju, ciszy i obejrzycie najpiękniejsze zachody słońca. Zimą będziecie szusować na nartach lub stawiać pierwsze kroki pod kątem wykwalifikowanych instruktorów, a także szaleć na sankach. Co najlepsze, to wszystko możecie robić zaraz po wyjściu za płot.

Obok Zajazdu biegnie Ścieżka pod Reglami, tu zaczynają się szlaki do Doliny Lejowej, Doliny Chochołowskiej oraz w wyższe partie Tatr Zachodnich. Nasza doskonała lokalizacja to także zaledwie 8km do stolicy polskich gór - Zakopanego, 1,7km do Doliny Kościeliskiej, a także 8km do Term Chochołowskich.

Nasi Goście mają do dyspozycji piękny, rozległy ogród z bujną, górską roślinnością. Dostępny jest też zabudowany grill z kominkiem, gdzie spędzić można wyjatkowy wieczór przy blasku ognia płonącego w kominku, ciesząc się wspólnym towarzystwem i pysznym jedzeniem. Pobyt umili na pewno możliwość skorzystania z naszej Biblioteczki, gdzie i Dorośli i dzieci znajdą coś dla siebie. Na młodszych Gości czeka nowy, rozbudowany Plac zabaw o górskim charakterze z domkami do zabawy, kuchnią błotną, piaskownicą, huśtawkami, zjeżdżalnią i ścianką wspinaczkową.

Na terenie naszego obiektu macie możliwość skorzystania z Restauracji z szerokim wyborem dań regionalnych oraz Pizzerii z pizzą w stylu neapolitańskim z pieca opalanego drewnem. W obiekcie do dyspozycji Gości pozostają też wspólne lodówki oraz czajniki elektryczne.

W podróż zabierzcie również swojego czworonoga. Chętnie gościmy u nas psy każdej wielkości, od najmniejszych po te całkiem spore. Bezpośrednio z Zajazdu wyruszycie wspólnie na wspaniałą wycieczkę na dozwolone przez TPN szlaki: Dolinę Chochołowską lub Ścieżkę pod Reglami. Świetne tereny na krótszy spacer znajdziecie również na Polanie Biały Potok. Pies może Wam też towarzyszyć w naszej restauracji.

Jeśli szukacie miejsca na organizację urodzin, rocznicy, spotkania rodzinnego lub innej imprezy okolicznościowej to bardzo dobrze trafiliście. Możemy przygotować dla Was wymarzone dekoracje, menu i atrakcje, a cały obiekt wynajmiecie do Waszej dyspozycji w atrakcyjnej cenie.

Zapraszamy na niezapomniany wypoczynek.

Rozkład łóżek w pokojach

  • Pokój nr 2 łóżko podwójne i rozkładana kanapa dwuosobowa
  • Pokój nr 3 łóżko podwójne i dwa łóżka pojedyncze
  • Pokój nr 4 łóżko podwójne i łóżko pojedyncze
  • Pokój nr 5 łóżko podwójne i łóżko pojedyncze
  • Pokój nr 6 dwa łóżka pojedyncze
  • Pokój nr 7 dolny poziom: łóżko podwójne i łóżko pojedyncze, górny poziom: cztery łóżka pojedyncze
  • Pokój nr 8 łóżko podwójne i łóżko pojedyncze

Cennik noclegów

Osoba dorosła 120 zł / dobę

(minimum 2 osoby w pokoju)
Zniżki dla dzieci do 10 lat

Pokój dla 1 osoby 150 zł / dobę poza sezonem

190 zł/dobę w sezonie

Opłata klimatyczna: 2zł/dobę.
W cenę noclegu wliczone jest śniadanie.

"Ten mądry dom, tak wiele zapamiętał,
Jak skrzynia skarbów zachował dobre chwile,
Jesienny wieczór i poszarzałe niebo,
Wiosenny deszcz, tak dobry i miły.
I grał tu walc, i wirowano w tańcu,
Radośnie brzmiał głos szczęśliwej dziewczyny.
I próżny trud, by znaleźć drugi taki,
Cudowny dom, bo dom ten jest jedyny.
I jest tu czar, dla oka niewidzialny.
Coś co tu trwa, co będzie i co było.
Bo zdarza sie, że dom jest nieśmiertelny.
I wieczny jest, gdy w nim zamieszka miłość."

Lucy M. Montgomery